Fatura Tahsilat Sistemi - FTS
Destek Hattı: 0850 304 1 444

Fatura Tahsilatı Yazılımı

Hizmetlerimiz

Fatura Tahsilatı Yazılımı

  Şirketimiz, sektörde hizmet veren birçok firmaya fatura tahsilat sistemi ve kontör satış sistemi yazılım desteği vermektedir. Yazılımlar şirketimizin kendi bünyesinde geliştirilerek tüm katma değerli servislere açık olarak tasarlanmaktadır. Bu yazılımları kullanan şirketler arasında farklılıklar göstermektedir. Fatura Tahsilatı için lisans başvurusu yapmış veya hali hazırda BDDK tarafından lisansı onaylanmış şirketlerin fatura tahsilat sistemi olarak yazılım geliştirme, planlama ve server desteği verilmektedir.

  Yazılım ihtiyaçlarınız için lütfen bizimle irtibata geçiniz. Doğru zamanda doğru planlama ile sizlerin yanında olacağız.

Copyright © 2007 - 2018 Tüm Hakları Saklıdır. www.faturatahsilatsistemi.com.tr Web Tasarım
parça kontör parçakontör toptan kontör toptankontör toptan kontör siteni ekle firme ekle kontör parça kontör sitesi toptan kontör sitesi kontör yükle kontör yükle tl yükle tlyükle fatura tahsilat merkezi fatura tahsilatı fatura ödeme merkezi föm fatura ödeme sistemi fatura tahsilat sistemi fatura ödeme noktası fatura tahsilat noktası online fatura tahsilatı fatura tahsilat sitesi kredi kartı ile tl yükle sıra bulucu gazete oku web tasarım lira yükle malatyaspor yenimalatyaspor online tl yükle callshop slip yazıcı kredi kartı ile fatura ödeme fatura ödeme kuruluşu